Medewerkers

Op het bureau werken we met 9 medewerkers aan het landelijk wandelnetwerk en belangenbehartiging voor alle wandelaars. Hierbij worden wij ondersteund door ruim 600 enthousiaste vrijwilligers.

Algemeen

Joep Naber Wandelnet

Joep Naber

directeur
jnaber@wandelnet.nl

Sonja Velthuizen - Wandelnet

Sonja Velthuizen

bureaumanager
svelthuizen@wandelnet.nl

 Routes

Harold Zijderveld Wandelnet

Harold Zijderveld

coördinator vrijwilligers en LAW-zaken
hzijderveld@wandelnet.nl

Marga Klein Wandelnet

Marga Klein

financiële administratie en projectassistent LAW
mklein@wandelnet.nl

Roelien Appelo Wandelnet

Roelien Appelo

coördinator NS-wandeltochten
rappelo@wandelnet.nl

Jon Rietman Wandelnet

Jon Rietman

Medewerker Geografisch Informatie Systeem (GIS)
jrietman@wandelnet.nl

Belangenbehartiging

Ankie van Dijk Wandelnet

Ankie van Dijk

coördinator belangenbehartiging
avandijk@wandelnet.nl

Kennismanagement

Martine Werensteijn Wandelnet

Martine Werensteijn

stafmedewerker beleid & kennismanagement
mwerensteijn@wandelnet.nl

Marketing & communicatie

Henk van Geerenstein Wandelnet

Henk van Geerenstein

medewerker uitgeverij en marketing
hvgeerenstein@wandelnet.nl

Femke van Hamond Wandelnet

Femke van Hamond

stafmedewerker communicatie & PR
fvanhamond@wandelnet.nl

 

Vrijwilligers

Het meeste 'buitenwerk' wordt gedaan door de ruim 600 vrijwilligers van Wandelnet. Enthousiaste wandelaars die de routes verkennen, beschrijven, markeren en onderhouden. Ook op het gebied van belangenbehartiging ‘professionals’ verrichten vrijwilligers belangrijk werk; ze brengen knelpunten, zoals een afgesloten pad in kaart, signaleren ontwikkelingen of nemen deel aan provinciale wandeloverleggen.
Daarnaast kan de jaarlijkse Fiets en Wandelbeurs rekenen op de tomeloze inzet van vrijwilligers; alle beursbezoekers worden vakkundig van informatie voorzien.
Voor Wandelnet zijn vrijwilligers onmisbaar!

Steun ons