Medewerkers

Op het bureau werken we met tien medewerkers aan het landelijk wandelnetwerk en belangenbehartiging voor alle wandelaars. Hierbij worden wij ondersteund door ruim 700 enthousiaste vrijwilligers.

Algemeen

Joep Naber Wandelnet

Joep Naber

directeur
tel.: 033 245 55 48
e-mail: jnaber@wandelnet.nl

Sonja Velthuizen - Wandelnet

Sonja Velthuizen
bureaumanager
tel.: 033 465 36 60
e-mail: svelthuizen@wandelnet.nl

 Routes

Harold Zijderveld Wandelnet

Harold Zijderveld

coördinator vrijwilligers en LAW-zaken
tel.: 033 245 55 42
e-mail: hzijderveld@wandelnet.nl

Marga Klein Wandelnet

Marga Klein

financiële administratie en projectassistent LAW
tel.: 033 245 55 47
mklein@wandelnet.nl

Roelien Appelo Wandelnet

Roelien Appelo

coördinator NS-wandeltochten
tel.: 033 245 55 45
rappelo@wandelnet.nl

Sietske de Vet - Wandelnet

Sietske de Vet

vervangende coördinator NS-wandeltochten
tel.: 033 245 55 45
sdevet@wandelnet.nl

Jon Rietman Wandelnet

Jon Rietman

medewerker Geografisch Informatie Systeem (GIS)
tel.: 033 422 83 87
jrietman@wandelnet.nl

Belangenbehartiging

Ankie van Dijk Wandelnet

Ankie van Dijk

coördinator belangenbehartiging
tel.: 033 245 55 43
avandijk@wandelnet.nl

Kennismanagement

Martine Werensteijn Wandelnet

Martine Werensteijn

stafmedewerker beleid & kennismanagement
tel.: 033 245 55 44
mwerensteijn@wandelnet.nl

Marketing & communicatie

Henk van Geerenstein Wandelnet

Henk van Geerenstein

medewerker uitgeverij en marketing
tel.: 033 245 55 49
hvgeerenstein@wandelnet.nl

Femke van Hamond Wandelnet

Femke van Hamond

stafmedewerker communicatie & PR
tel.: 033 245 55 40
fvanhamond@wandelnet.nl

Steun ons