Maarten van Rossumpad etappe 08
Wageningen - Heelsum (17,6 km)
-
Marieke en Anita | 18-05-2025
Gisteren deze prachtige route gelopen van Wageningen naar Heelsum. Markering was prima. Wel aan te raden om ook je GPX in te schakelen. Het mooie Arboretum, de uiterwaarden en paadjes waar je alleen vogeltjes en kikkers hoort en waar het zo mooi groen is. Eén en al natuurschoon onderweg. Dikke 10!
-
Herbie Wandelgijt | 23-09-2024
Route van Heelsum naar Wageningen gelopen. Gestart bij bushalte Utrechtseweg. In 1 woord GEWELDIG.van begin tot eind oven over arboretum gelopen. En geëindigd aan de dijk vandaar 1 km naar busstation .
-
Hans | 14-05-2023
Heel mooie route aanvankelijk langs de Nederrijn, later landinwaarts over de Wageningse Berg en daarna door bosrijk gebied. Goede markering. Zo nu en dan een klimmetje.
-
Roos | 17-01-2022
Prachtige route, goed gemarkeerd, goede busverbinding Heelsum Wageningen. Met gpx route in gps loop je nooit verkeerd.
-
John | 29-12-2021
Het zou wel prettig zijn als aangegeven wordt als het een onverhard pad is, bijvoorbeeld door onderbroken streep, net als bij het Pieterpad.
-
Lot | 19-07-2021
Prachtige bosrijke wandeling. Aan de markering mag wel gewerkt worden. Soms twee achter elkaar en op andere stukken juist niets. Aantal keer verkeerd gelopen. Het boekje hielp ons niet. Beschrijving te summier en route op kaartje is een te dikke lijn waardoor details slecht te zien zijn.