Noaberpad etappe 16
Zwillbrock - Saalmann (pension) (20,5 km)
-
C | 01-03-2026
De flamingo's in het Zwillbrocker Venn zijn er weer. Er was een gids met veel kennis. O.a. sinds ze geringd worden, is het bekend dat ze ver kunnen vliegen en ook noordelijker dan hier voorkomen. En het verhaal over ontsnappingen lijken onwaarschijnlijk. En er zijn 2 soorten en mengsels, hybriden.
-
Floris | 01-03-2025
Lastig om met de auto bij het eindpunt te parkeren (doorgaande weg / bij restaurant in de buurt alleen parkeren voor gasten.) Dus toch maar route ingekort en eindigen in Vreden.
-
Lam | 30-09-2021
Tot Vreden, na een mooi begin : Z. Venn, veel rechte stukken. Tikkie saai
-
Bas Boer | 02-12-2020
De weg van Zwilbrocker Venn naar Vreden is idd niet boeiend. Daarnaast loop je op de openbare weg waar hard gereden word.
-
lide | 12-07-2020
Natuurlijk is het Zwilbrocker Venn mooi. Vooral doordeweeks. Maar de rest van de wandeling, door Vreden is niet boeiend.