Drenthepad etappe 19
Elp - Hooghalen (17,3 km)
-
F.T. Footprince. | 13-08-2026
Vandaag deze etappe gelopen. Markering was weer hartstikke goed. Complimenten. Indrukwekkend om door voormalig kamp Westerbork te lopen. Ook het melkweg pad was erg interessant. Lekker door het bos mooie etappe. Aanrader.
-
Saar | 05-02-2025
Mooie route. Elp is goed met hub taxi te bereiken voor een paar euro's vanaf hub beilen, rolde of borger
-
Karin | 08-10-2023
Mooie, rustige route (gelopen op 5 oktober 2023) maar de markering is inderdaad slecht. Met name in het bos na het oversteken van N374 tot aan nummer 54 (kaart 54).
-
JSL | 12-09-2023
Ik heb een vraag voordat wij deze etappe ga lopen: Hoe kom je van en naar ELP met openbaar vervoer???
-
Mooie route | 12-11-2022
Hele mooie route over vooral onverharde weg. Maar de bewegwijzering is op diverse punten onder de maat. We hebben geregeld op de kaarten moeten kijken welke kant we op moesten.
-
Vera | 20-05-2022
Hele mooie etappe met heel veel bos waar aangenaam weinig mensen zijn, dus veel rust. Wel is de bewegwijzering na herinneringskamp Westerbork heel matig. Er wordt volgens mij veel uitgegaan van logica maar daardoor word je vaak in verwarring gebracht. Ik ben in het bos veel aan het zoeken geweest.