Pelgrimspad Deel 1

Deze wandelpelgrimage van 200 kilometer start aan het Amsterdamse Begijnhof waar het Mirakel van Amsterdam jaarlijks duizenden mensen trekt. De route gaat daarna dwars door het Groene Hart over graskaden, tiendwegen, jaagpaden en boezemkaden. Na Gorinchem voert het pad langs de slingerdijken en uiterwaarden van de Bommelerwaard naar het vestingstadje Heusden met een bekende Mariakapel. De wandelkaravaan trekt verder door de zandvlaktes van de Loonse en Drunense Duinen, om via het voorname Vught de Noord-Brabantse hoofdstad te bereiken met de Zoete Lieve Vrouw van Den Bosch. 

Naar het Route-overzicht

Populaire etappes

  • Aarlanderveen-Reeuwijk

  • Nederhemert-Drunen

  • Distelberg-Den Bosch

Nieuws- en blogberichten Pelgrimspad Deel 1

  1. Tongelreep.jpg

    14 april 2023 om 09:00 Lea van Someren

    5x wandelen in Noord-Brabant over minder bekende paden

  2. Roeland Vonk tussen Amersfoort en Den Dolder (breed) © Ernst Koningsveld.jpg

    11 april 2023 om 09:00 Ernst Koningsveld

    Positieve stappen na meervoudig verlies

  3. DSC_0949-min.jpg

    27 januari 2023 om 09:00 Ernst Koningsveld

    Wandelnet op de Fiets- en Wandelbeurs 2023

  4. Veerpont Maasbommel-Gouden Ham.jpg

    27 januari 2023 om 09:00 Derk van der Laan

    Lobby voor Veerpontendeal begint in Gelderland

Bekijk alle blogs

Webwinkel

Wandelgids Pelgrimspad Deel 1

Deze wandelpelgrimage start aan het Amsterdamse Begijnhof waar het Mirakel van Amsterdam jaarlijks duizenden mensen trekt. De route gaat daarna dwars door het Groene Hart en na Gorinchem voert het pad langs de slingerdijken van de Bommelerwaard naar het vestingstadje Heusden met daarna het mooie Den Bosch.

Prijs: € 19,45 / Donateursprijs € 17,51 / Aantal pagina's: 132

Naar de webwinkel
Cover_Pelgrimspad_Deel_1_LAW7-1_2016.jpg

Routewijzigingen

Op onze website staan de meest actuele routelijnen. Die kunnen afwijken van de routelijn in de wandelgids omdat in de loop van de tijd door diverse omstandigheden routewijzigingen optreden. De routewijzigingen ten opzichte van de wandelgids van het Pelgrimspad Deel 1 vindt u hier.